STM-ENVI

 

O nás

O společnosti

Jsme rychle rostoucí firma podnikající v oblasti kompletních stavebních prací, se specializací na vybrané služby, kterými vyplňujeme mezery na trhu. Naším stěžejním programem je dodávka montážních prací všeho druhu na čistírny a úpravny vod. Jedná se jak o domovní, obecní, městské, tak i průmyslové ČOV a ÚV. Dále se zabýváme FOTOVOLTAICKÝMI SYSTÉMY. Cílem naší firmy je uspokojit kompletní poptávku zákazníka od rýsovacího prkna po předání funkčního technologického celku jak v oblasti environmentální, tak v nejširší komerční a občanské výstavbě.

 

Mezi naše úzce specializované aktivity patří práce v těžko přístupných prostorech (např. potrubí a šachty s malým průřezem), dále výškové práce, vrtání a řezání železobetonu a kamene, a práce mimo dosah elektrické sítě.

 

V oblasti stavebnictví se zabýváme projekcí, zakládáním staveb, betonářskými, zednickými, tesařskými, klempířskými, pokrývačskými a dokončovacími pracemi. Mezi další služby patří zámečnictví, potrubářství, sestavování výrobních a technologických linek a jejich příslušenství (rozvody vody, topení a odpadů v různých materiálech).

 

V naší půjčovně flexibilne zajistíme montáž, pronájem a demontáž fasádního, modulového, trubkového a haki lešení
dle prání zákazníka a parametru jeho stavby. Pujcujeme náradí a stroje: míchacky, vibracní desky, bourací a vrtací kladiva, vrtacky, brusky, svárecky,elektrocentrály až do 16 kW, naftové a plynové topení do 33 kW, stavební vrátky, apod. To vše včetně dopravy k zákazníkovi předvedení a zaškolení, případně i s obsluhou.

 

 

Historie

Historie firmy sahá do roku 2003, kdy mne silná poptávka po kvalitní a rychlé práci přesvědčila využít svých zkušeností a založit samostatnou firmu zabývající se stavebními pracemi. Původním cílem bylo zabývat se subdodávkami prací pro stavebnictví (zámečnictví, klempířství a pokrývačství).

 

Zlomové období nastalo v roce 2005, kdy jsme se stali montážní firmou pro firmu ENVI-PUR s.r.o. v oblasti technologie pískového filtru americké společnosti F.B.LEOPOLD company. Jedná se o zcela výjimečnou drenážní technologii pískového filtru, nahrazující stávající a méně vhodné filtry s mezidnem a tzv. tryskami.


V současné době se firma mimo jiné zabývá:
- generálními dodávkami stavebních prací včetně inženýringu
- stavebními dodávkami, montáží technologie na čistírny a úpravny vod
- bouracími a demoličními pracemi
- zemními pracemi
- speciálními pracemi v těžko přístupných prostorech, vrtání a řezání železobetonu)
- veškerými stavebními pracemi (betonování, zdění, omítání, rekonstrukce, dlažby, obklady )
- tesařskými pracemi
- klempířskými a pokrývačskými prácemi všeho druhu
- vším včetně projekce, dokumentace a realizace a vyřízení všech úředních náležitostí

 


Od roku 2008 dále pak:
- pronájmem a montáží fasádního, prostorového ( modulového ) a závěsného lešení
- půjčováním strojů, nářadí a stavební mechanizace

 - projekcí, dodávkou, montáží, uvedením do provozu a financováním FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMŮ